Aanmelden

Op deze pagina vindt u informatie over het aanmelden.

BRugklassen

De inschrijving voor de brugklas is gesloten. Indien u uw kind alsnog wilt aanmelden voor de brugklas, neem dan contact op met één van onze teamleiders (Alkmaar) of leerjaarcoördinatoren (Langedijk).

Ook voor vragen over de aanmelding en informatie over een eventuele tussentijds aanmelding kunt u contact met hen opnemen (zie onderstaande lijst).

Alkmaar

Voor advies basisschool vmbo bb, bb/kb, kb, kb/tl: Peter Pruijssers
Voor advies basisschool vmbo tl, tl/havo: Jetske Vleugel
Voor advies basisschool havo, havo/vwo, vwo: Ingerlise Kooijman

Langedijk

Voor advies basisschool vmbo tl/havo: Wies Stuifbergen
Voor advies havo/atheneum: Natalie Vlaar

aanmelden Overige klassen

Wilt u uw kind aanmelden voor de overige klassen? Neem dan contact op met één van onze teamleiders (Alkmaar) of leerjaarcoördinatoren (Langedijk):

Alkmaar

Gymnasium / atheneum / technasium vwo
Klassen 1 t/m 3
teamleider: Ingerlise Kooijman
ikooijman@ja.nl
072-5187676


Gymnasium / atheneum / technasium vwo
Klassen 4 t/m 6
Teamleider: Wouter Lagerveld
wlagerveld@ja.nl
Leerlingzaken vwo 4: Linda Brandsen (lbrandsen@ja.nl)
Leerlingzaken vwo 5,6: Edwin Struiken (estruiken@ja.nl)
072-5187676
Havo / technasium havo en havo/vwo
Klassen 1 t/m 3
teamleider: Sonja Brinkman
sbrinkman@ja.nl
072-5187676
Havo / technasium havo
Klassen 4 en 5
teamleider: Willem Verkuil
wverkuil@ja.nl
072-5187676
Vmbo basis / kader
Klassen 1 en 2
teamleider: Peter Pruijssers
ppruijssers@ja.nl
072-5187676
Vmbo tl
Klassen 1 en 2
teamleider: Jetske Vleugel
jvleugel@ja.nl
072-5187676
Vmbo tl
Klassen 3 en 4
teamleider: Ellen Beukers
ebeukers@ja.nl
072-5187676

Langedijk

Vmbo
Klassen 1 en 2
Leerjaarcoördinator: Wies Stuifbergen
wstuifbergen@ja.nl
0226-343645

Voor vmbo klas 3 en 4 zijn de coaches het aanspreekpunt.
Havo/atheneum
Klassen 1 t/m 3
Leerjaarcoördinator: Natalie Vlaar
nvlaar@ja.nl
0226-343645