Open dagen geslaagd!

30 januari 2023

Het was weer een feestje…onze open dagen op 26 en 27 januari. En wat een opkomst!

Het was weer een feestje…onze open dagen op 26 en 27 januari. En wat een opkomst!

De locaties in Langedijk en Alkmaar ademden sfeer uit en dat straalde af op de bezoekers. Ontvangst met warme chocomel en speculaas, lekkere muziek van onze schoolband en sfeervolle verlichting. Maar het was toch vooral de enorme inzet van leerlingen, docenten en ondersteunend personeel dat zorgde voor het grote succes. Op deze dagen hebben we laten zien waar we als school voor staan en een sfeer weten over te brengen die een glimlach toverde op de gezichten van de bezoekers.

Mensen bleven lang binnen en namen echt de tijd om alles te zien. De reacties waren ontzettend positief. Daar waar sommigen dachten al een keuze gemaakt te hebben, sloeg toch de twijfel toe. En dan dit: werken met een ‘crew’ met zoveel leerlingen die met trots hun school willen laten zien, dat is echt heel bijzonder!

Bedankt voor jullie bezoek en interesse in onze school. Wie weet zien we je volgend schooljaar terug!

Susan Goudsblom, PR & Communicatie